LEGO® Books

LEGO® NINJAGO® SPINJITZU BROTHERS. W szponach Chromy

Czwarty tom opowiesci z cyklu Spinijtzu Brothers to kolejna historia opowiadajaca o mlodosci Wu i Garmadona w czasach, gdy chcieli zostac Mistrzami Spinjitzu. Tym razem bracia podczas niebezpiecznej podrózy zostaja uwiezieni w zupelnie nieoczywistym miejscu.

Idź do sklepu

Idź do sklepu

Opis produktu

LEGO® NINJAGO® SPINJITZU BROTHERS. W szponach Chromy

Czwarty tom opowieści z cyklu Spinijtzu Brothers to kolejna historia opowiadająca o młodości Wu i Garmadona w czasach, gdy chcieli zostać Mistrzami Spinjitzu. Tym razem bracia podczas niebezpiecznej podróży zostają uwiezieni w zupełnie nieoczywistym miejscu. Jedynym sposobem, aby się uwolnić, jest pokonanie potężnego potwora – Chroma, czego jeszcze nikt nie dokonał. Czy dzielni młodzi ninja zdołają poskromić bestie?

Ta książka to 144 strony fascynującej lektury dla fanów LEGO®. Opowieść podzielona jest na krótkie rozdziały, co ułatwia dziecku przerwanie czytania w wybranym przez siebie momencie. Czarno-białe, pełne akcji i humoru ilustracje z ulubionymi bohaterami sprawiają wrażenie wyboru lektury dla wyższej grupy wiekowej, a ukryte w historii niespodzianki sprawia, ze będzie ona atrakcyjna nie tylko dla zapalonych czytelników.

Dane szczegółowe

Symbol:
LBWS-6704
Tytuł:
LEGO® NINJAGO® SPINJITZU BROTHERS. W szponach Chromy
Autor:
Tracey West
Tłumacz:
Jan Bitner
Grupa wiekowa:
8+
Data wydania:
2022
ISBN:
978-83-253-3971-5
EAN:
9788325339715
Ilość stron:
144
Format:
140x202 mm
Okładka :
Miękka

Nie przegap niczego