LEGO® Books

LEGO® NINJAGO® SPINJITZU BROTHERS. Labirynt Sfinksa

Trzeci tom opowieści z cyklu Spinijtzu Brothers to kolejna nowa historia opowiadająca o młodości Wu i Garmadona w czasach, gdy chcieli zostać Mistrzami Spinjitzu. Tym razem bracia utknęli we wnętrzu tajemniczej piramidy.

Idź do sklepu

Idź do sklepu

Opis produktu

LEGO® NINJAGO® SPINJITZU BROTHERS. Labirynt Sfinksa

Trzeci tom opowieści z cyklu Spinijtzu Brothers to kolejna nowa historia opowiadająca o młodości Wu i Garmadona w czasach, gdy chcieli zostać Mistrzami Spinjitzu. Tym razem bracia utknęli we wnętrzu tajemniczej piramidy. Jedynym sposobem, by się z niej wydostać, jest pokonanie niebezpiecznego labiryntu i powrót do komnaty potężnego Sfinksa, czego nikt jeszcze nie dokonał. Czy Wu i Garmadon będą pierwszymi śmiałkami, którym się to uda?

Ta książka to 144 strony fascynującej lektury dla fanów LEGO®. Opowieść podzielona jest na krótkie rozdziały, co ułatwią dziecku przerwanie lektury w wybranym przez siebie momencie. Czarno-białe, pełne akcji i humoru ilustracje z ulubionymi bohaterami dają poczucie lektury dla wyższej grupy wiekowej, a ukryte w historii niespodzianki sprawia, ze będzie ona atrakcyjna nie tylko dla zapalonych czytelników.

Dla LEGO® Czytaczy!

Dane szczegółowe

Symbol:
LBWS-6703
Tytuł:
LEGO® NINJAGO® SPINJITZU BROTHERS. Labirynt Sfinksa
Autor:
Tracey West
Tłumacz:
Jan Bitner
Grupa wiekowa:
8+
Data wydania:
2022
ISBN:
978-83-253-3970-8
EAN:
9788325339708
Ilość stron:
144
Format:
140x202 mm
Okładka :
Miękka

Nie przegap niczego