LEGO® Books

LEGO® NINJAGO® SPINJITZU BROTHERS. Kryjówka Tanabraksa

Drugi tom opowieści z cykluSpinijtzu Brothers to kolejna nowa historia opowiadająca o młodości Wu i Garmadona w czasach, gdy chcieli zostać Mistrzami Spinjitzu. Tym razem bracia w poszukiwaniu odpoczynku trafiają do malej wsi. Jej mieszkańcy mówią im, by wyjechali… dla własnego dobra.

Idź do sklepu

Idź do sklepu

Opis produktu

LEGO® NINJAGO® SPINJITZU BROTHERS. Kryjówka Tanabraksa

Drugi tom opowieści z cyklu Spinijtzu Brothers tto kolejna nowa historia opowiadająca o młodości Wu i Garmadona w czasach, gdy chcieli zostać Mistrzami Spinjitzu. Tym razem bracia w poszukiwaniu odpoczynku trafiają do malej wsi. Jej mieszkańcy mówią im, by wyjechali… dla własnego dobra. Ta książka to 144 strony fascynującej lektury dla fanów LEGO®. Dzieją się tam bowiem rzeczy straszne – każdej nocy ludzie są porywani przez dziwne istoty. Czy młodym ninja uda się ocalić wioskę przed stworzeniami z innego świata?

Ta książka to 144 strony fascynującej lektury dla fanów LEGO®. Opowieść podzielona jest na krótkie rozdziały, co ułatwia dziecku przerwanie lektury w wybranym przez siebie momencie. Czarno-białe, pełne akcji i humoru ilustracje z ulubionymi bohaterami dają poczucie lektury dla wyższej grupy wiekowej, a ukryte w historii niespodzianki sprawia, ze będzie ona atrakcyjna nie tylko dla zapalonych czytelników.

Dla LEGO® Czytaczy!

Dane szczegółowe

Symbol:
LBWS-6702
Tytuł:
LEGO® NINJAGO® SPINJITZU BROTHERS. Kryjówka Tanabraksa
Autor:
Tracey West
Tłumacz:
Jan Bitner
Grupa wiekowa:
8+
Data wydania:
2022
ISBN:
978-83-253-3884-8
EAN:
9788325338848
Ilość stron:
144
Format:
140x202 mm
Okładka :
Miękka

Nie przegap niczego