Schleich®

Horse Club. Na ratunek Lakeside

Witaj w stadninie Lakeside!

Chcesz przeżyć niesamowita przygodę? Dołącz do Hannah, Sofii, Lisy oraz Sarah – czterech przyjaciółek, które kochają konie bardziej niż cokolwiek na świecie i założyły wyjątkowy Horse Club! Przyjaciółki z Horse Clubu spotykają się w kawiarni Cups & Saddles, ciesząc się wolnym czasem. Ale nastrój nie jest radosny...

Idź do sklepu

Idź do sklepu

Opis produktu

Horse Club. Na ratunek Lakeside

Witaj w stadninie Lakeside!

Chcesz przeżyć niesamowita przygodę? Dołącz do Hannah, Sofii, Lisy oraz Sarah – czterech przyjaciółek, które kochają konie bardziej niż cokolwiek na świecie i założyły wyjątkowy Horse Club!

Przyjaciółki z Horse Clubu spotykają się w kawiarni Cups & Saddles, ciesząc się wolnym czasem. Kiedy dołączaja do nich Max, przyjaciel dziewczyn, i Julio, jego kolega z wymiany uczniowskiej, wydaje się, ze będzie jeszcze weselej. Ale nastrój nie jest radosny: tata Hannah, do którego należy stadnina Lakeside, martwi się o dochody w zimie, bo brakuje mu środków na remont ujeżdżalni. Dziewczyny maja pomysł, jak pomóc, ale wszystko toczy się inaczej, niż planowały. Czy mimo wszystko uda się uratować stadnine? Ta niezwykła opowieść pokazuje, ze warto wierzyć w sile przyjaźni!

Nowe przygody przyjaciółek z Horse Clubu!

Dane szczegółowe

Symbol:
LBWS-8411
Tytuł:
Horse Club. Na ratunek Lakeside
Autor:
Friederike Kühn
Tłumacz:
Katarzyna Kmieć-Krzewniak
Grupa wiekowa:
6+
Data wydania:
2022
ISBN:
978-83-253-4085-8
EAN:
9788325340858
Ilość stron:
144
Format:
140x202 mm
Okładka :
Miękka

Nie przegap niczego